fbpx

Mafsallı Tente

MAFSALLI TENTE

Mafsallı tente çeşitlerimiz 1.sınıf Avrupa kumaşlı olup renk solmazlık garantisi ile tamamen kendi üretimimizdir.

Genellikle açık yazlık mekanlar için özel ölçülerde ürettiğimız mafsallı tente modellerimiz cafeteryalar, restuarantlar ve tüm dış mekanlarınızı güneş, yağmur, kar gibi doğal etkenlerden koruyarak mekanlarınıza daha estetik ve kullanışlı bir görünüm vermek için üretilmektedir.

Mafsallı tente modellerimiz güneş, kar, ve yağmur gibi olaylara dayanıklıdır.

Mafsallı Tente Genel Özellikleri

Cephe Uzunluğu: Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm --- İleri Doğru Açılımı : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm --- Eğim Açısı: 0 – 45 --- Kontrol: Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla veya uzaktan kumandalı otomatik olarak Açıp Kapatabilirsiniz

Mafsallı Tente Çeşitleri Satış ve Hizmet Bölgemiz

Mafsallı tente sistemlerinde 1988 yılından günümüze Bandırma merkez başta olmak üzere Balıkesir'in Gönen, Erdek, Manyas, Susurluk ilçeleri, Bursa'nın Karacabey, Mustafakemalpaşa ve Çanakkale'nin Biga ve Çan ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Ekip ile Geniş Makina Ekipmanları ile Üretim

Bandırma merkezde 2000 metrekarelik kapalı alanımızda geniş makina ekipmanlarımız ve  20'yi aşkın alanında profesyonel ekibimizle sizlere sorunsuz ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Adımızı dostlarınıza anlatacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

kasapoğlu branda