fbpx

Körüklü Tente

KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tente çeşitlerimiz makaralı sistem olup tamamen kendi üretimizdir. Ev, apartman girişi ve tüm mekanlarınızı güneş, yağmur, kar gibi doğal etkenlerden koruyarak mekanlarınıza daha estetik bir görünüm vermek için üretilmektedir.

Körüklü tente sistemlerini butik otellerin camlarına, restaurantların camlarına yada apartman ile iş yerlerinin girişlerine uygulamaktayız. Körüklü tente çeşitlerimizin diğer sabit tente çeşitlerinden farkı ise katlanabilir tente sistemleri olmasıdır.

Görünüş olarak yarım kure kubbe şeklinde olan katlanabilir körüklü tente ürünlerimizin renkleri ve ebatları isteğe bağlı üretilmektedir. 

Körüklü Tente Çeşitleri Satış ve Hizmet Bölgemiz

Körüklü tente uygulamalarında 1988 yılından günümüze Bandırma merkez başta olmak üzere Balıkesir'in Gönen, Erdek, Manyas, Susurluk ilçeleri, Bursa'nın Karacabey, Mustafakemalpaşa ve Çanakkale'nin Biga ve Çan ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Ekip ile Geniş Makina Ekipmanları ile Üretim

Bandırma merkezde 2000 metrekarelik kapalı alanımızda geniş makina ekipmanlarımız ve  20'yi aşkın alanında profesyonel ekibimizle sizlere sorunsuz ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Adımızı dostlarınıza anlatacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

kasapoğlu branda