fbpx

Yat - Tekne Brandası

YAT-TEKNE BRANDASI

Yat ve tekne brandası çeşitlerimiz isteğe bağlı özel üretimler olup tekne ve yatlarınıza şıklık katıp güvene almanız içindir. Her renkte özel ebatta deniz suyuna dayanıklı 1.sınıf şeffaf yada renlkli branda hammaddelerinden özenle üretilen yat ve tekne brandası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yat ve Tekne Brandası Genel Özellikleri

* Güneş, tuzlu su ve toza karşı en iyi korumayı sağlayan lüks seri bir kılıftır. Teknenizi ve üzerindeki ekipmanları dış etkenlerden korur.

* %100 su geçirmez kumaş

* UV korumalı

* Poliakrilat kaplamalı 420D polyester kumaş

* Etrafında çepçevre büzgülü lastiği vardır. Üzerindeki D-halkalar ve ayrıca içinden çıkan ipi sayesinde, teknenize tam olarak sıkıca oturmasını sağlarsınız.


Yat ve Tekne Brandası Satış ve Hizmet Bölgemiz

Yat ve tekne brandası uygulamalarında 1988 yılından günümüze Bandırma merkez başta olmak üzere Balıkesir'in Gönen, Erdek, Manyas, Susurluk ilçeleri, Bursa'nın Karacabey, Mustafakemalpaşa ve Çanakkale'nin Biga ve Çan ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Ekip ile Geniş Makina Ekipmanları ile Üretim

Bandırma merkezde 2000 metrekarelik kapalı alanımızda geniş makina ekipmanlarımız ve  20'yi aşkın alanında profesyonel ekibimizle sizlere sorunsuz ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Adımızı dostlarınıza anlatacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

Yat ve Tekne Brandası Uygulamalarımız

kasapoğlu branda